Wspólnota

  • o.Michał Staszak OFMConv
    Wikariusz o.Michał Staszak OFMConv, ur.19.09.1974, Puławy. Święcenia kapłańskie 25.05.2002. Od 2018 roku pracuje w Bołszowcach....
  • Br. Roman Hutsol OFMConv
    Br. Roman Hutsol OFMConv ur. 16.02.1983, Lwów. Od września 2019 roku pracuje w Bołszowcach....
  • o. Andrzej Wanat OFMConv
    Proboszcz i gwardian, o. Andrzej Wanat OFMConv, ur. 05.09.1966, Frysztak. Studia WSD Kraków, Magister teologii...